2124 Oljemålning
signerad, B Hansson, stilleben. Olja på duk, 27x44 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 11 november 2019 -
6330 Oljemålning
B Hansson, Figurer, 39x49
Såld: 100 kr
Såldes den 31 oktober 2016 -
4122 Oljemålning
Figurer, Signerad B Hansson, ramens innermått: 58x82
Såld: 150 kr
Såldes den 29 oktober 2012
4377 Oljemålning
B Hansson-Böe, landskap i solnedgång, 53x61
Såld: 200 kr
Såldes den 24 augusti 2009 -
2111 Oljemålning
på papper, B Hansson, stilleben, 53x38
Såld: 500 kr
Såldes den 8 oktober 2007 -
4440 Oljemålning
sign B Hansson, vargar & kronhjort, 97x70
Såld: 1.100 kr
Såldes den 2 maj 2005
1341 Oljemålning
sign B Hansson, 'promenerande', 55x65
Såld: 400 kr
Såldes den 17 mars 2003